Activiteiten
Kinderspel/Kinderarbeid in het Taxandriamuseum
Hoe voelt het om kind te zijn in de 19e eeuw? Ontmoet de zus van Senne in een aantal kamers van het museum en voer opdrachten uit om een cent te verdienen. Draai aan het spinnenwiel, loop op klompen en word een kei in bikkelen.
Praktisch:
- Let op: deze activiteit gaat door in het Taxandriamuseum, Begijnenstraat 28
- Tijdens de openingsuren van het museum
- Gewone toegangstarief
Kind met inktvlekken is een productie van Musea Turnhout, in samenwerking met schrijver Paul Govaerts en stripauteur Dido Drachman. Het kunstenaarscollectief Treepack zorgde voor het aanbrengen van de muurschilderingen en het ontwerp van drie streetartmuren. Samen realiseerden zij het allereerste beeldverhaal met de stad als canvas.
Het project Kind met inktvlekken werd mogelijk gemaakt door Stad Turnhout, Vlaamse Overheid, Rock Paper Pencil, Erfgoed Noorderkempen en Strip Turnhout.